PRVNÍCH5 SMSZDARMA

Informujte své zákazníky prostřednictvím vámi nastavených SMS zpráv nebo e-mailů zdarma

0,99 kčza SMSžádné skryté poplatky, e-maily zdarma

S pomocí Připomenu.cz můžete jednoduše připomenout svým zákazníkům nadcházející termíny, události,      rozesílat libovolné nabídky, poděkování, opakující se výzvy a podobné. Možnosti využití se meze nekladou.

Co Vám využití přinese?

Zvýší zisky/sníží část ze zisku, o kterou přicházíte

Vhodně zaslanou připomínkou den či dva před termínem návštěvy zákazníka docílíte toho, že velmi podstatně snížíte množství "nedostavení se" zákazníků. Buď se přeobjednají, nebo přijdou. Za cenu SMS připomínky - 99 haléřů - je zabráněno ztrátě v průměru 300 Kč za jednu absenci. Vyzkoušeno.

 

Poskytne konkurenční výhodu

Připomenu.cz je jediná podobná služba v ČR. Jejím využitím získáte náskok před konkurencí.

 

Posiluje věrnost zákazníků - generuje opakované nákupy

Věrný zákazník = opakovaný nákup. Zaslání připomínky zákazníkovi ukáže, že o něj stojíte a máte o něj zájem. Častěji si na Vás vzpomene a opakovaně nakoupí.

 

Přidá Vaší službě nebo produktu přidanou hodnotu vnímanou zákazníkem

Přidaná hodnota k Vaší službě nebo produktu má význam, buduje v dnešní době tolik nutný vztah se zákazníkem.

 

Ušetří spoustu času

Čím víc zákazníků, tím budete mít více ušetřeného času. Nabízíme adresář, šablony, seznamy, statistiky.

 

Jednoduše škálovatelné

Od živnostníků s pár zákazníky po středně velké firmy s tisíci, Připomenu.cz se používá stejně jednoduše.

 

Služba je vhodná pro každého živnostníka, podnikatele nebo firmu podnikající ve službách nebo prodávající zboží.

Měli byste vědět

1.  Přijatou SMS si v mobilu otevře/přečte 99 % lidí.

2. U nás nejsou třeba žádné smlouvy ani poplatky

3. Výzkum prokázal, že v podnikání jsou největším problémem ztráty plynoucí z "nedostavení se" klientů, jejichž počet byl identifikován mezi 15 až 22 %. Pokud zákazník/pacient předem dostane SMS, dojde k poklesu na 0 - 5 %. Zvýšíte svůj příjem až o několik tisíc korun měsíčně za cenu par desítek Kč za SMS.

 

Každého nového uživatele uvnitř automaticky čeká kredit s 5 SMS zdarma k vyzkoušení.

 

O kolik peněz přicházíte jen proto, že nejste v kontaktu se svými klienty?

Co vás čeká uvnitř:

zpět

SMS nebo e-mail připomínky?

S pomocí Připomenu.cz můžete zasílat zákazníkům nebo komukoli jinému sdělení, které se odešle buďto ihned, nebo ve Vámi předem zvolený čas - říkáme tomu připomínky. Výhoda tohoto postupu je zřejmá - spousta informací určených vašim zákazníkům je časově limitována - potřeba jejich zaslání je předem jasná, ale kdo má čas to denně kontrolovat? Typické příklady využití uvádíme níže na této straně.

Těchto starostí se s pomocí naší zlužby zbavíte. Předem nastavíte znění, komu se upozornění má rozeslat, čas rozeslání a o víc se nestaráte.

Nabízíme zasílaní připomínek buďto e-mailem (zdarma), nebo formou SMS (99 haléřů). Obsah samotného sdělení je plně na Vás.

Ať už se jedná o sdělení zákazníkovi, že jeho  oblek je vyčištěn a připraven k vyzvednutí, připomenutí zítřejší návštěvy zubní ordinace, připomínku svátku sv. Valentýna ze strany květinářství den předem, připomínku výměny oleje nastavenou na jeden rok od poslední výměny nebo o informace zákazníkovi o slevové akci, přání k narozeninám či reklamu na novou službu, na Připomenu.cz se můžete spolehnout a ušetřený čas věnovat Vám prospěšnější aktivitě.

vyzkoušet

Příklady využití služby

Zdravotnictví:

Lékarny, veterináři, doktoři, ordinace, dentisté  - připomenutí pacientům; termínů, objednání, léků

 

Finance a manažeři:

Konzultanti, vymáhání pohledávek - připomenutí schůzek, dluhů, termínů, splátek
Manažeři - reporting, timesheets, připomenutí termínů, deadlines, milestones

 

Služby

Obchody - zprávy klientům
Autobazary, služby do domu - připomínky klientům na opravy, výměny, kontroly

Právníci, poradci - připomínky klientům na schůzky, apod.

Fitness, kluby, kurzy - připomínky návstěv, permanentek

Čistírny, opravny - zprávy o dokončení zakázky

Pronajímatelé - připomínky nájmu, upomínky nájmu

 

Události, zábava
Párty připomenutí, sešlosti, oslavy, narozeniny
 

Vzdělání

Školy - učitelé - domácí úkoly připomenutí, rodičovské schůzky - SMS připomenutí

 

Připomenu.cz je velmi flexibilní služba, kterou můžete použít všude, kde máte v úmyslu zkomunikovat cokoli komunili prostřednictvím SMS či e-mailu.

vyzkoušet

Vyvářejte SMS a e-mail připomínky

Ať už se rozhodnete pro e-mail či SMS připomínky, jejich vytvoření je velmi rychlá a jednoduchá záležitost. Jak můžete vidět na obrázku vlevo, vyplníte pouze příjemce, čas doručení, sdělení, případně opakování a je to!

Již vytvořené připomínky můžete upravovat, mazat, nebo si je jen pročítat a vylepšovat.

vyzkoušet

Posílejte nabídky, slevy, reklamu...

Kromě připomínek můžete naši službu využít pro mnoho dalších účelů. Například:

 

1. Nabídky - máte k dispozici databázi zákazníků a chcete jim poslat nabídku? Můžete e-mailem, nebo všem zaslat SMS. SMS si přečte každý, e-mail nikoli, navíc může skončit ve spamu.  Kontaktujte nás pro množstevní slevu.

2. Slevy - Chystáte slevovou akci? Dejte o ní vědět třeba zasláním SMSky všem klientům.

3. Reklamy - Naši SMS službu můžete využít i pro reklamní účely.

 

To není vše. Možnostem využití se meze nekladou.

vyzkoušet

Jednoduše tvořte, upravujte, mažte...

Vlevo je obrázek části našeho uživatelského rozhraní. Je to opravdu jednoché - vidíte před sebou seznam připomínek, případně ho lze rozdělit na jen SMS nebo e-mailové.

Nalevo lze vidět příjemce, čas odeslání (naplánovaný nebo proběhlý), o jaký typ připomínky se jedná (SMS, e-mail), uprostřed vidíte znění zprávy. Ikonkami napravo upravujte nebo mažete připomínky.

vyzkoušet

Mějte přehled

Seznamy připomínek si můžete přepnout do kalendářního výpisu. U každého dne lze vidět kolik a jaké připomínky budou/byly odeslány.

vyzkoušet

Adresář klientů

Můžete, ale nemusíte využít možnosti vést si adresář svých zákazníků. Pokud zasíláte e-mailové či SMS připomínky ve větším množství, uvítáte možnost vytvářet, upravovat a mazat kontakty.

Můžete také vytvářet celé skupiny zákazníků, tím si je rozdělíte a následně nůžete oslovovat vždy jen určitou skupinu, ať už e-mailem zdarma nebo SMSkama.

Pokud máte větší množství zákazníků v nějaké již existující databázi, máme pro Vás možnost importu kontaktů, nebo i exportu.

vyzkoušet

Šablony připomínek

Zasíláte opakující se texty připomínek? Vytvořte si předem šablony a při nastavení připomínky ji jen zvolte ze seznamu - text se vyplní sám. Šablony lze vytvářet, upravovat, mazat a přejmenovávat.

Šablony lze využít jak pro e-mailové, tak SMS připomínky.

vyzkoušet

Dobíjení & výpis pohybů kreditu

Snadná, rychlá a bezpečná platba za kredit

Dobít si kredit pro SMS připomínky máte možnost třemi způsoby:

1. Kreditní kartou - přes zabezpečený portál GoPay - jistota bezpečnosti, my s vašimi platebními údaji nepřijdeme do styku

2. Bankovním převodem - jednoduše pošlete libovolnou částku pro dobití na náš účet

3. SMSkou - pošlete SMS v určitém tvaru, okamžitě se Vám dobije kredit

Pro každého nového uživatele máme přichystán již nabitý kredit pro 5 SMS k vyzkoušení!

 

 

Přehledný výpis pohybů kreditu

Přehledně seřazená tabulka s věškerým pohybem vašeho kreditu, od počátku do teď. Máte náklady pod kontrolou a zaevidovaány.

vyzkoušet

Chcete něco co nenabízíme?

Máte zájem o nějakou službu podobnou nabízeným? Chcete novou funkci? Pokud ano, kontaktujte nás, službu pro Vás můžeme upravit. Zdarma.

 

Posíláte velké množství SMS ? Kontaktujte nás pro množstevní slevu.

vyzkoušet

Příklady využití:

Kadeřnictví

Kadeřnictví nebo jakýkoli podobný salon který má objednané klienty, na ně den před termínem návštěvy směřuje připomínkové SMS. Také rozesílá čas od času slevové nabídky pro docílení návštěv ztracených zákazníků a posílení věrnosti současných. Klikněte sem pro podrobnosti.

Doktor

Jakákoli ordinace, v tomto případě se jedná o dentistu, může využít připomínek pro několik účelů, zejména snížení počtu nedostavivších se objednaných klientů, Dále má ordinace nastavené připomínky pro připomenutí pravidelné kontroly. Klikněte sem pro podrobnosti.

Fin. konzultant

Tento poradce radí, jak naložit s financemi, ale stejným způsobem nás může použít jakýkoli jiný poradce. Klientům den před termínem schůzky přijde připomínková SMS. Ta zajistí, že na setkání nezapomenou, případně ho zruší pokud nemají čas. Klikněte sem pro podrobnosti.

Autoservis

Majitel autoservisu zvýšil zisk tím, že využívá Připomenu.cz pro svolávání zákazníků na pravidelné servisní kontroly a připomínání návštěv objednaným den předem SMSkou. Také tím za pár korun docílil snížení nedostavivších se z 11 % na 2 %. Klikněte sem pro podrobnosti.

Květinářství

Květinářství využitím Připomenu.cz docílilo dvou věcí - častějších návštěv pravidelných zákazníků (kterým chodí den před důležitými daty SMS připomínka - narozeniny a svátky blízkých, Valentýn...) a získání nových pravidelných zákazníků. Klikněte sem pro podrobnosti.

Co by Vás mohlo zajímat:

Registrace opravdu zabere jen 20 vteřin? Mám málo času.

Ano, proto v registraci nepožadujeme žádné zbytečné údaje, ale jen přihlašovací e-mailovou adresu a heslo, které si zvolíte pro přihlašování. Za 20 vteřin jste registrováni a uvnitř zákaznické sekce.                        a                        a                        a                        a                        a                        a

Čtenost SMS vs. e-mail

                                                                        
SMSku si přečte každý, kdo ji obdrží a to okamžitě. E-mail lidé mohou ignorovat, smazat, navíc musí být na počítači s internetem.                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a       

Mí objednaní zákazníci/pacienti zapomínají

                                    
Každý zapomíná, někdo úmyslně. Využijte Připomenu.cz a již nikdy od pacienta/klienta neuslyšíte "Zapomněl jsem"                         a                        a                        a                       a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a

Naprostá jednoduchost použití

                                    
Nebudete trávit hodiny ani desítky minut seznamováním se s ovládáním. Naše služba je vytvořena s maximálním ohledem na jednoduchost použití. Registrace trvá 20 vteřin, následné ovládání služby zvládne úplně každý, je intuitivní.                        a                        a                        a

Skvělé a užitečné funkce, avšak všemi lehce použitelné

                                    
Můžete, ale nemusíte využít následující funkce:

1. Více příjemců připomínky

2. Opakování připomínky

3. Adresář příjemců

4. Skupiny kontaktů

5. Tvorba šablon připomínek

Možnosti dobíjení kreditu

                                    
Kredit pro SMSky (nebo jiné naše služby) máte možnost dobít třemi způsoby:

1. Kartou online přes zabezpečený portál GoPay

2. Bankovním převodem

3. SMSkou                        a                        a                        a                        a                                 a                                        a      

 

 

Opakování připomínek

                                    
Pro opakující se připomínky, jako třeba narozeniny a svátky, výměny oleje v automobilu nebo krmení rybiček  si jednoduše nastavte opakování, a máte službu nastavenou nastálo.                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a   

E-mail připomínky zdarma, SMS jen za 99 haléřů

E-mailových i SMS připomínek můžete sobě nebo komukoli jinému zaslat neomezené množství. E-mailové naprosto zdarma, SMS za pouhých 99 haléřů, což je ještě méně než stojí SMS u operátora.                        a                         a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                        a                  

                        a

Proč nepoužívat jen e-mail připomínky, když jsou zdarma?

Ano e-mailové připomínky jsou zdarma, ovšem aby měly efekt, musí být příjemce na e-mailu a musíte mít jeho e-mailovou adresu, což často není na rozdíl od telefonního čísla možné. Ovšem každý je na příjmu na svém mobilním telefonu, každý si přečte SMS, která mu byla doručena, a to okamžitě. Proto jsou připomínky na mobil ve většině případů lepší volbou

Spolehlivost, žádná omezení pro použití

                                     Naše služba je 100 % spolehlivá, nemůže se stát, že SMS nebo e-mail nedorazí. ledaže byste nastavili špatné tel. číslo nebo adresu. Připomenu.cz je vhodné pro použití naprosto pro jakýkoli účel, možnostem využití se meze nekladou a je jen na Vás jaké uplatnění vymyslíte.           a                                 a                                 a                                 a                                 a                                 a                     

Co ochrana údajů v mých připomínkách?

Tu bereme na nejvyšší váhu a věnujeme ji zde na webu celou samostatnou sekci Ochrana osobních údajů. Vaše údaje ani informace v samotných připomínkách nejsou poskytovány žádným třetím stranám ani vaše či klientské e-maily a telefonní čísla nespamujeme nabídkami. Nesnášíme je stejně jako vy.

Mám na Vás dotaz. Co dál?

  a         
V tom případě jsme k dosažení na některém z kontaktů v sekci Kontakt.  a                              a                              a                              a                              a                              a                              a                              a                              a                              a                              a                              a                              a                              a                              a